Sončen začetek novih mepijevskih podvigov

12.10.2021

Avtorica: Ema Šparovec iz 2. a

Mepijevci smo v soboto, 9. 10. 2021, opravili svojo prvo aktivnost. Imeli smo kondicijske priprave pa tudi spoznavanje, saj so se z letošnjim šolskim naše vrste pomnožile z novimi navdušenci. Odpravili smo se na Svetega Jakoba nad Preddvorom. Zjutraj smo se polni energije zbrali na parkirišču ob domu starejših občanov. To je bil tudi krstni pohod za naše nove člane, izkušeni mepijevci pa smo se pohoda še bolj veselili, ker nam je lansko leto veliko stvari odpadlo. Med potjo smo se sproščeno pogovarjali in med seboj spletali nove prijateljske vezi. Pot je zaradi dobre družbe hitro minila in po eni uri smo prišli na vrh. Tam sta nas pričakala sonce in lep razgled na okoliške kraje. Privoščili smo si malico in čaj iz planinske koče. Seveda smo svojo prvo aktivnost tudi ujeli v objektiv. Tudi med vračanjem, seveda po drugi poti, smo sproščeno klepetali in hitro smo se znašli na izhodiščni točki. Potem ko smo skupaj preživeli lepo dopoldne, se že veselimo novih izzivov in podvigov. Naše sobotne utrinke si lahko ogledate na fotografijah.

november december januar